Koordinátor pre Micros

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • spolupracovať pri tvorbe koncepcie a stratégie pre segmenty Micros a dohliadať na ich implementáciu
  • manažovať segmenty Micros v súlade so schválenou stratégiou
  • navrhovať a koordinovať zmeny v produktoch a procesoch s cieľom zabezpečenia rastu produktivity, profitability a spokojnosti klientov
  • získavať spätnú väzbu z pobočkovej siete a predkladať návrhy na zmeny alebo prijatie nových opatrení s cieľom zefektívnenia predaja (zabezpečenia rastu produktivity, profitability a spokojnosti klienta)
  • organizovať a koordinovať činnosti a spoluprácu s ostatnými útvarmi v banke s dôrazom na prepojenie na líniu firemného bankovníctva
  • poskytovať informácie o plánovaných a prijatých zmenách v Micros, poskytovať podporu retailovej obchodnej sieti pri riešení ich každodenných potrieb
  • spolupracovať pri tvorbe koncepcie rozvoja pobočkovej siete
  • koordinovať predaj v Micros s cieľom plnenia obchodno-finančného plánu a dosahovania požadovanej profitability
  • zberať informácie o predajných aktivitách na trhu, zachytených prostredníctvom pobočkovej siete, ako aj z iných zdrojov. V prípade potreby predkladať návrhy na zmeny alebo prijatie nových opatrení vyplývajúcich z daných zistení
  • analyzovať efektivitu predaja micros produktov a nastavenia micros procesov. Navrhovať opatrenia na podporu a zefektívnenie predaja a monitorovať ich implementáciu. Navrhovať a realizovať optimalizáciu micros procesov
  • zúčastňovať sa na projektoch (vrátane medzinárodných) a zabezpečovať implementáciu dohôd/odporúčaní vyplývajúcich z daných projektov

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Prax v bankovom sektore 3 roky
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • Dynamická a tvorivá osobnosť
  • Strategické myslenie, iniciatíva, pružné reagovanie na zmeny
  • Proaktívny prístup k práci a riešeniu úloh
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Flexibilita a kreatívne myslenie
  • Vodičský preukaz sk. B – ochota cestovať

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2503152  Dátum zverejnenia: 5.4.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.