Špecialista transakčného bankovníctva

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • príprava štruktúry obchodnej transakcie
  • negociácia podmienok obchodu s klientom
  • tvorba štruktúry obchodu v spolupráci s risk manažmentom
  • príprava podkladov k schváleniu transakcie
  • podpora pri príprave zmluvnej dokumentácie
  • starostlivosť o klienta počas existencie faktoringového obchodu
  • v spolupráci s RM identifikácia nových obchodných príležitostí
  • v spolupráci s RM účasť na stretnutiach s klientom

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské vzdelanie – ekonomický smer
  • min. 2- ročná prax v bankovníctve resp. v oblasti firemného financovania
  • znalosti z oblasti firemného financovania
  • MS Office - Word, Excel, Power point
  • zodpovednosť, komunikačné schopnosti, nadšenie, záujem získavať nové znalosti, tímovosť, orientácia na výsledky
  • plynulá znalosť anglického jazyka, ďalší cudzí jazyk výhodou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2428949  Dátum zverejnenia: 9.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.