Špecialista pre marketingovú komunikáciu B2B segment

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • tvorba marketingových stratégií, voľba vhodných komunikačných prostriedkov
  • analýza interných a ext. dát
  • implementácia komunikačných kampaní v rámci integrovaného komunikačného mixu
  • koordinácia a spolupráca s externými agentúrami
  • tvorba riešení v spolupráci s príslušnými oddeleniami banky
  • media manažment
  • production management
  • koordinácia aktivít dcérskych spoločností
  • koordinácia aktivít pre subsegmenty
  • príprava a evidencia finančných podkladov, sledovanie rozpočtu kampaní, spolupráca na príprave podkladov na fakturáciu
  • vyhodnocovanie marketingových projektov a kampaní

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • prax v oblasti marketingu 3 roky
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • kreativity, samostatnosť, asertivita, proaktivita
  • plánovanie a manažment ATL a BTL medií, projektovo orientované riadenie
  • komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
  • zručnosť v práci s PC (hlavne Word, Excel, PowerPoint)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2427139  Dátum zverejnenia: 8.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.