Špecialista middle office

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Pripravovať a koordinovať prípravu neštandardných zmlúv k pasívnym produktom a zmlúv s individuálnymi neštandardnými požiadavkami a k nim prislúchajúcimi službami s neštandardnými podmienkami (k platobným kartám, elektronickému bankovníctvu).
  • Pripravovať Treasury dokumentáciu a zadávať údaje do bankových aplikácií.
  • Pripravovať zmluvy o vinkulácií a analýzu príslušnej kúpnej zmluvy k vinkulácii.
  • Pripravovať zmluvy k evidenčným a špeciálnym dotačným účtom (analýza zakladateľských, zriaďovacích listín a spoločenských zmlúv a na základe zistených skutočností zapracovanie správnych podmienok do zmluvnej dokumentácie klienta).
  • Vypracovávať a koordinovať prípravu neštandardných potvrdení k účtom, komunikovať s právnym oddelením a zadávať tikety na BO a centralizovanú dokumentáciu.
  • Samostatne pracovať s bankovými systémami, analyzovať a kalkulovať priemerné transakcie na bežných účtoch klienta a na základe výsledku analýzy navrhovať klientovi vhodný produkt
  • Koordinovať požiadavky ohľadom cezhraničného otvorenia účtu a zabezpečenie korporátnych účtov v SLSP
  • Zisťovať angažovanosť klientov v rámci skupiny Erste Group a poskytovanie informácií aj ostatným bankám v rámci skupiny Erste.
  • Koordinovať cezhraničné požiadavky v SLSP smerovaných na International Desk.
  • Vykonávať reporting požiadaviek a zasielanie reportov na pravidelnej báze do Erste Group Bank AG.
  • Spolupracovať s International Deskmi v rámci skupiny Erste Group pri riešení klientskych požiadaviek.

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • Min. 3 roky skúseností v príslušnej oblasti
  • Anglický jazyk
  • Silné analytické myslenie
  • Pokročilé vyjednávacie, komunikačné, prezentačné a organizačné schopnosti
  • Vedenie meetingov
  • Znalosť produktov a služieb z oblasti firemného bankovníctva a klientely segmentu SME výhodou
  • Aktívny prístup kplneniu úloh, pozitívne prijímať nové myšlienky, zodpovednosť, tímová práca, práca pod tlakom
  • Word, Excel, PowerPoint

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2426332  Dátum zverejnenia: 6.2.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.