Špecialista pre začínajúcich podnikateľov pre región Prešov

Miesto práce
Prešovský kraj
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Aktívne vyhľadávať klientov
  • Poskytovať poradenstvo a podporu klientom pri rozbiehaní podnikania (príprava podnikateľského plánu, žiadosť o podnikateľský úver, monitorovanie priebehu podnikania), zdieľať „best practice“
  • Komplexná starostlivosť o zverené portfólio klientov v segmente začínajúci podnikatelia
  • Organizovať workshopy a prezentácie
  • Stanoviť potreby klienta, analyzovať jeho požiadavky, ponúkať produkty určené segmentu začínajúcich podnikateľov

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti s retailovým predajom
  • Schopnosť komplexného pohľadu na portfólio s cieľom vytvárať väzby medzi jednotlivými klientmi
  • Výborná znalosť podnikateľského prostredia v danom regióne
  • Skúsenosti vo finančnom sektore, podnikaní, skúsenosti s rozbiehaním podnikania
  • Schopnosť vyhodnocovať podnikateľský zámer a finančné ukazovatele, vedieť vyhodnotiť príležitosti na trhu
  • Schopnosť určiť potreby klienta, dobré predajné zručnosti
  • Ústretovosť, presnosť, spoľahlivosť, flexibilita, samostatnosť
  • Schopnosť vysokej koncentrácie, reprezentatívne vystupovanie
  • Entuziazmus a zmysel pre humor

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2279076  Dátum zverejnenia: 7.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.