EWS Administrator- zástup počas MD/RD

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Administrácia systému Signálov Včasného Varovania (EWS)
  • Monitorovanie úverového rizika v banke počas celého životného cyklu úveru od schválenia až po jeho splatenie
  • Zodpovedanie za správu katalógu špecifických podmienok
  • Úprava, vylepšovanie katalógu špecifických podmienok podľa potrieb Risk managmentu
  • Centrálne zadávanie, prípadne úpravy existujúcich zazmluvnených špecifických podmienok v zmysle katalógu

Požiadavky:

  • SŠ s praxou, resp. VŠ vzdelanie - aj absolvent
  • min.1rok skúsenosti v oblasti Risk manažmentu/ Backofficu/ Relationship manažmentu výhodou
  • ústretovosť, flexibilita, spoľahlivosť,
  • dobrý timemanagment
  • PC zručnosti: MS Office – mierne pokročilý, SAP – výhodou,
  • anglický jazyk – pokročilý

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2277180  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.