Collector

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Telefonické kontaktovanie klientov, voči ktorým banka eviduje omeškané pohľadávky do 90 dní
  • Samostatne a efektívne vymáhať omeškané pohľadávky banky v zmysle nastavenie stratégie
  • Dohadovať s klientmi prísľuby úhrady a možnosti riešenia omeškaných pohľadávok
  • Dohľadávať a preverovať nové kontakty na klienta
  • Zaznamenávať údaje do bankových aplikácií

Pracovná doba:

na zmeny : jeden týždeň : 8.00 - 17.00 hod., ďalší týždeň : 9.30 - 18.00 hod.

Požiadavky:

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • prax 1-2 roky v oblasti pohľadávok vítaná
  • samostatnosť, flexibilita, asertivita
  • schopnosť pracovať v tíme
  • komunikačné schopnosti
  • minimálna znalosť AJ
  • zručnosť práce v PC

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2276712  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.