Špecialista na digitálne bankovníctvo

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Člen tímu špecialistov, ktorí tvoria stratégiu a vedú implementáciu projektov a iniciatív v oblasti digitálneho bankovníctva
  • Sledovanie a identifikácia trendov a nových obchodných príležitostí v oblasti digitálneho bankovníctva pre všetky segmenty zákazníkov a služieb, príprava a rozpracovanie strategických plánov,
  • Príprava a koordinácia exekúcie nových projektov v oblastiach digitálneho bankovníctva (mobilné platby, web, predaj, internetbanking, marketing, nové služby...), rozpracovanie iniciatív do vykonateľných projektov od idey po funkčný prototyp, príprava implementácie, reporting progresu
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami v banke (produkt, risk, segmenty, elektronické bankovníctvo, IT, marketing...) na tvorbe online a mobilných riešení pre budúcu generáciu bankovníctva a platobného styku
  • Spolupráca a tvorba riešení s dodávateľmi v oblasti digitálnych služieb, identifikácia potenciálnych partnerov, rozpracovanie zámerov,
  • Manažment viacerých projektov s cieľom držať stratégiu a big Picture

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • Anglický jazyk na pokročilej úrovni (slovo, písmo)
  • Minimálna doba praxe: 5 rokov
  • Prax v obore: minimálne 1 rok v oblasti financií, platobného styku, mobilných aplikácií, softwarových riešení, e-commerce, digitálnom biznise
  • kombinácia strategického a kreatívneho myslenia v oblasti financií
  • nadšenie pre digitálny biznis
  • schopnosť byť hnacou silou projektov
  • schopnosť vcítiť sa do zákazníka a načúvať jeho potreby
  • skúsenosť aspoň z jednej oblasti digitálneho peňažníctva (banking, platby, financovanie, požičiavanie, faktúrovanie...)
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • tímovosť
  • proaktivita, iniciatíva, leadership
  • schopnosť myslieť inak ako inštitúcia

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2241229  Dátum zverejnenia: 2.9.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.