Produktový manažér senior (zástup počas MD)

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Spracovávanie návrhov nových, úpravy a zjednodušenia existujúcich produktov v špecifických oblastiach, vrátane parametrov, cien a návrhov na ich realizáciu s ohľadom na vývoj trhu, stratégiu banky a požiadavky klienta
  • Sledovanie životného cyklu produktov a navrhovať ďalšie fázy vývoja produktu
  • Spracovanie dát za účelom biznisových analýz
  • Príprava a kalkulácia biznis casov v oblasti produktu, zadefinovávanie požiadaviek na analýzy trhu
  • Vyhodnocovanie parametrov produktov, navrhovať zjednodušenia, stratégie a upravovať produktové procesy
  • Riadenie procesu v oblasti poskytovania spotrebných úverov, ladenie priepustnosti pri poskytovaní úverov
  • Práca s cenotvorbou produktov, spolupráca na marketingových kampaniach

Požiadavky:

  • VŠ ekonomického smeru
  • Prax min 3 roky v bankovníctve alebo produktovom manažmente
  • Schopnosť práce s dátami (MS Access, SQL resp. podobné)
  • Prezentačné zručnosti – vedieť odprezentovať výsledky analýz
  • Analytické myslenie
  • Skúsenosti z finančnej oblasti výhodou ale nie podmienkou.
  • anglický jazyk – pokročilý

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2238484  Dátum zverejnenia: 28.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.