Špecialista riadenia kvality

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Analyzovať predajné, servisné, produktové a spracovateľské procesy na základe skúseností klientov a ich podnetov. Spracovávať analýzy kvality služieb na základe dát z interných/ externých zdrojov.
  • Pripravovať prezentácie a sumarizovať výsledky zistení pre príslušné útvary.
  • Participovať na nastavení procesov, ktoré majú významný dopad na spokojnosť klientov so službami banky.
  • Informovať príslušné útvary o zistených pozitívnych / negatívnych skúsenostiach klientov.
  • Pripravovať návrhy a odporúčania pre riešenie problémových oblastí v riadení kvality.
  • Koordinovať členov pracovných skupín pri odstraňovaní zistených nedostatkov.
  • Podieľať sa na tvorbe metodiky pre monitoring customer experience a riadenie kvality.
  • Navrhovať koncepciu riadenia kvality v súlade so strategickými cieľmi banky.
  • Definovať požiadavky na zmeny a vývoj bankových systémov v súvislosti s riadením kvality.

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • analytické schopnosti, systémové myslenie
  • schopnosť interpretovať výsledky a komunikovať iným útvarom v banke
  • samostatný a iniciatívny prístup k práci
  • skúsenosti s nástrojmi na spracovanie databáz - znalosť SQL výhodou
  • MS Office (Excel, Access, Powerpoint, Word) – pokročilá úroveň
  • Anglický jazyk – pokročilá úroveň (najmä písomná forma)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2238253  Dátum zverejnenia: 27.8.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.