Analytik retenčného oddelenia - ZV

Miesto práce
Zvolen, okres Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • spolupracovať na tvorbe a analýze výkonnostných noriem a bencharkov
  • spolupracovať na vytváraní kritérií KPI, spracovávať ich a realizovať ich pravidelné vyhodnocovanie
  • spracovanie dochádzky (evidovanie, reportovanie, podklady do mzdovej úzávierky)
  • tvoriť a vyhodnocovať reporty útvaru
  • pripravovať materiály, prezentácie a podklady pre manažérske rozhodnutia
  • spolupracovať na optimalizácii procesov s cieľom maximalizácie produktivity a efektivity práce - navrhovať a zabezpečovať reporty k daným oblastiam
  • spolupracovať a koordinovať riešenia úloh v rámci vlastného útvaru i v rámci ostatných útvarov banky - spracúvať reporty SLA, priebežný monitoring
  • predkladať podnety na zmenu IS v príslušnej oblasti
  • spolupracovať na vývoji nástrojov pre zvýšenie efektivity vykonávaných činností
  • participovať na parametrizovateľnosti IS, WF systémov
  • spracúvať návrhy a spracúvať reporty kategorizácie činností
  • spolupracovať pri tvorbe databáza a reportov s DWH
  • podieľať sa na projektoch v rámci útvaru, banky alebo skupiny

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie, min. 1 rok praxe v oblasti tvorby analýz
resp. študent VŠ so zameraním informatika, finančná matematika na skrátený úväzok al. Dohodu
  • znalosť bankového prostredia výhodou
  • práca s databázami v oblasti reportingu a controllingu
  • kreatívne myslenie, schopnosť samostatne generovať návrhy riešení, cieľavedomosť, proaktívny trhový prístup
  • tímová spolupráca, schopnosť predvídať a pružne reagovať na zmeny
  • vysoký stupeň lojality a angažovanosti, dynamika, kreativita, samostatná realizácia
  • Excel (pokročilý - vrátane schopnosti programovania), Access (pokročilý), SQL (pokročilý), VBA (základy)
  • znalosť anglického jazyka

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2159182  Dátum zverejnenia: 26.6.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.