Brigádnik pre privátne bankovníctvo Košice

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • denne spracovávať prichádzajúcu dokumentáciu od exekútorov, štátnych orgánov a iných oprávnených osôb s vyžívaním platných metodických pokynov a zapracovávať ju do bankových systémov
  • denne monitorovať a sprcovávať exekúcie a štandardné žiadosti o súčinnosti
  • vypracovávať potrebné reporty a štatistiky
  • pripravovať dokumenty na archiváciu
  • komunikovať s inými organizačnými útvarmi a s externými subjektmi

Požiadavky na zamestnanca

  • práca s PC - MS Office
  • spoľahlivosť

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2095755  Dátum zverejnenia: 24.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.