Koordinátor pre Micros

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • manažovať segmenty Micros v súlade so schválenou stratégiou
  • navrhovať a koordinovať zmeny v produktoch a procesoch s cieľom zabezpečenia rastu produktivity, profitability a spokojnosti klientov
  • získavať spätnú väzbu z pobočkovej siete a predkladať návrhy na zmeny alebo prijatie nových opatrení s cieľom zefektívnenia predaja (zabezpečenia rastu produktivity, profitability a spokojnosti klienta)
  • koordinovať predaj v Micros s cieľom plnenia obchodno-finančného plánu a dosahovania požadovanej profitability
  • analyzovať efektivitu predaja micros produktov a nastavenia micros procesov. Navrhovať opatrenia na podporu a zefektívnenie predaja a monitorovať ich implementáciu. Navrhovať a realizovať optimalizáciu micros procesov.
  • predkladať návrhy na úpravu bankového informačného systému (príp. iných systémov)
  • zodpovedať za obchodné výsledky a trhový podiel banky v segmentoch Micros
  • identifikovať slabé miesta v oblasti obchodno-finančného plánu, pravidelne sledovať jeho plnenie a navrhovať opatrenia na jeho splnenie

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • min. 3 roky prax v bankovom sektore
  • komplexná znalosť produktov a procesov banky v segmente Micros
  • výborné prezentačné a organizačné schopnosti, strategické myslenie
  • dynamická a tvorivá osobnosť, aktívny prístup k pracovným povinnostiam a k riešeniu pracovných úloh
  • vysoké pracovné nasadenie
  • MS Office
  • anglický jazyk výhodou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2082205  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.