Produkt manažér senior - kartové produkty

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Navrhovať stratégiu a produktové smerovanie banky s ohľadom na vývoj trhu a stratégiu banky
  • Definovať požiadavky na analýzy trhu produktového portfólia v špecifikovanej oblasti
  • Vyhodnocovať parametre produktov, ich procesov a cien a navrhovať zmeny a zjednodušenie
  • Samostatne spracovávať návrhy nových a úpravy existujúcich produktov v špecifikovanej oblasti, vrátane parametrov, cien a návrhov na ich realizáciu
  • Sledovať predaj produktov a návrh opatrení na vylepšenie predaja
  • Sledovať životný cyklus produktov a návrhovať ďalšie fázy životného cyklu
  • Nastavovať a upravovať systémy pre produkty a procesy
  • Sledovať profitabilitu produktov a služieb v príslušnej oblasti
  • Samostatné vypracovávať relevantné metodické predpisy k produktom a procesom
  • Pripravovať a aktualizovať podklady a zmluvnú dokumentáciu k produktom
  • Pripravovať zmenové listy a funkčné špecifikácie
  • Samostatne vypracovávať návrhy a materiály na interné schvaľovanie a odsúhlasovanie (PPC, predstavenstvo …)
  • Pripravovať marketingové kampane a komunikáciu produktov, články pre novinárov
  • Testovať nové/zmenené funkcionality systémov
  • Práca v projektoch (lokálnych i skupinových)
  • Samostatne spracovávať prezentácie analýz a návrhov
  • Sledovať konkurenčné prostredie a navrhovať nové trendy, produkty a riešenia
  • Poskytovať poradenstvo zamestnancom obchodných miest
  • Školiť trénerov a predajcov, pripravovať školiace materiály

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • Prax 3 roky v bankovníctve alebo produkt manažmente, pre kartové produkty v oblasti platobných kariet
  • Znalosť bankového prostredia a príslušných produktov
  • Znalosť relevantných regulačných podmienok
  • Znalosť bankových informačných systémov
  • Výborné prezentačné a negociačné schopnosti
  • Cieľavedomosť, proaktívny trhový prístup, tímovosť
  • Otvorenosť zmenám, schopnosť predvídať
  • Dynamika, kreativita, vysoká miera samostatnosti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2079721  Dátum zverejnenia: 14.4.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.