Referent podpory predaja pre Erste Private Banking

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Vypracovanie zmluvnej dokumentácie a následné spracovanie
  • Podpora privátnych bankárov
  • Realizácia pokynov klientov
  • Práca s informačnými systémami banky
  • Príprava analýz a podkladov
  • Optimalizácia procesov a pracovných postupov

Požiadavky:

  • PC znalosti: Word, PowerPoint, Outlook, Excel - pokročilý
  • Jazyk: Angličtina – pokročilý
  • Práca v bankovníctve výhodou
  • Dôslednosť, komunikatívnosť, organizácia práce

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2066149  Dátum zverejnenia: 30.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.