Biznis analytik - Trenčín, Žilina, Nitra, Trnava

Nitra, Trenčín, Trnava, Žilina, okres Žilina, okres Trenčín, okres Trnava, okres Nitra
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • poskytovať aktívnu podporu Relationship manažérovi na stretnutiach s významnými klientami
  • vykonávať zber podkladov od klienta - analytická časť
  • aktívne participovať na štruktúrovaní transakcií, návrhu finančných covenantov a finančných a nefinančných podmienkach transakcií
  • vypracovávať zložitejšie úverové návrhy s dôrazom na mapovanie kľúčových rizík (risk and mitigants), SWOT analýzu, analýzu senzitivity, base/worst case scenárov, modelovania cash-flow;
  • spoločne s Relationship manažérom komunikovať s credit risk managementom a prezentovať finálne úverové návrhy

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • min. 4 roky praxe v bankovom alebo finančnom sektore
  • znalosť anglického jazyka výhodou
  • finančný modelling
  • IFRS, SAS
  • znalosť produktov general corporate finance
  • znalosť účtovníctva a finančných analýz
  • analytické a zároveň komunikačné schopnosti
  • schopnosť prevziať zodpovednosť
  • tímový hráč so silnou orientáciou na výkon

Miesto výkonu práce

  • 2-3 dni v týždni Trenčín

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2064294  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.