Retailový analytik senior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Samostatne spracovávať a vyhodnocovať dáta, vypracovávať sofistikované analýzy
  • Vytvárať zložitejšie pravidelné a ad-hoc prehľadové zostavy podľa požiadaviek
  • Pripravovať výstupy a prezentácie, komunikovať s interným klientom, interpretovať analýzy v komplexných súvislostiach
  • Analyzovať požiadavky a produktové potreby klientov
  • Spracovávať a vyhodnocovať tematické analýzy z DWH ako podklady pre manažérske rozhodnutia
  • Analyzovať údaje a interpretovať výsledky v širšom kontexte, navrhovať riešenia náročnejších problémov
  • Pripravovať návrhy pre Product Pricing Committee a Predstavenstvo banky
  • Pravidelne vyhodnocovať plnenie plánu, analyzovať odchýlky a pripravovať reporty, prezentácie a komentáre, pripravovať a nastavovať nové formy vyhodnocovania

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • min. 3 rokov praxe v oblasti analýz a reportingu
  • orientácia v bankovom alebo finančnom sektore výhodou
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • skúsenosť s risk manažmentom výhodou
  • SAS, SQL, Access, VBA, reporting tools - pokročilý
  • znalosť retailovej siete ako aj nastavovania procesov vítaná
  • analytické, logické myslenie a zároveň komunikačné schopnosti
  • schopnosť samostatného myslenia, generovania návrhov a riešení,
  • tímový hráč so silnou orientáciou na výkon, lojalitou a angažovanosťou

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2061181  Dátum zverejnenia: 25.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.