Risk manažér úverových obchodov pre micros

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • definovať riziká úverového obchodu z pohľadu schopnosti splácať úver
  • preveriť a analyzovať sekundárnu návratnosť formou zabezpečenia predmetného úverového obchodu
  • schvaľovať úverové obchody do výšky pridelenej kompetencie a vypracovávať stanoviská na schválenie na vyššom kompetenčnom stupni
  • štrukturovať úverový obchod a nastaviť podmienky financovania
  • komunikovať s obchodným miestom, ktoré predkladá návrh úverového obchodu
  • zodpovedný prístup a efektivita pri rozhodovaní

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie ekonomického smeru
  • min. 2 roky praxe s risk manažmentom
  • skúsenosti s tvorbou finančných analýz
  • vedomosti z bankového sektoru - z oblasti riadenia úverového rizika v segmente retail
  • znalosť legislatívy v oblasti daňovníctva, účtovníctva a obchodného práva (právne minimum)
  • orientácia na plnenie úloh a cieľov, zodpovedný prístup k práci, kreatívnosť, flexibilita, schopnosť vidieť v súvislostiach
  • anglický jazyk - pokročilý

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2039297  Dátum zverejnenia: 6.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.