Pracovník retenčného oddelenia

Banská Bystrica, Zvolen, okres Banská Bystrica, okres Zvolen
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • aktivity na retenciu klienta
  • telefonické kontaktovanie vybraných klientov
  • predkladanie ponuky / aktualizácia ponuky
  • negociovanie s klientom
  • uzatváranie dohody na telefón
  • zabezpečenie realizácie dohodnutých krokov

Požiadavky:

  • komunikatívnosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • iniciatívnosť a ochota učiť sa
  • pozitívne myslenie
  • orientácia na predaj a vyjednávanie
  • poznanie produktu (úvery na bývanie a hypotekárne úvery) - výhodou
  • prax na pobočke banky – výhodou
  • prax v Call centre – výhodou
  • znalosť práce MS Office

Termín uzávierky prihlášok:

do 10.3.2015

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2036230  Dátum zverejnenia: 4.3.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.