Segment manažér senior – 3.sektor

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Navrhovať koncepciu a rozvíjať stratégiu segmentu nadácií a neziskových organizácií
  • Implementovať stratégiu riadenia segmentu do praxe
  • Riadiť projekty pre nadácie, neziskové organizácie, charitu, participovať na tvorbe projektového zámeru vrátane poradenstva a návrhu riešení pre klienta
  • Riadiť analýzu potrieb zvereného segmentu – 3.sektor, nadácie, neziskovky, charita a navrhovať vhodný produkt a prístup s ohľadom na životný cyklus klienta a jeho potreby
  • Riadiť požiadavky a potreby segmentu a rozvíjať nástroje pre zlepšenie starostlivosti o klienta
  • Koordinovať procesy týkajúce sa zvereného segmentu a v spolupráci so zodpovednými útvarmi pripraviť produkty, procesy a ich realizáciu
  • Koordinácia všetkých prispievateľov/dodávateľov do business procesov pre zverený segment

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • 3 roky praxe v oblasti retailového businessu (ideálne bankovníctvo) alebo 1 rok skúsenosť v oblasti financovania neziskového sektora
  • silná orientácia na výsledok
  • skúsenosti s prácou pre 3.sektor, nadácie, charitu, dobrovoľníctvo
  • skúsenosti s analýzou a posudzovaním podnikateľského zámeru
  • skúsenosti v oblasti projekt manažmentu
  • zmysel pre vzájomnú spoluprácu
  • znalosť slovenského neziskového prostredia
  • negociačné, organizačné a prezentačné zručnosti
  • analytické a komunikačné schopnosti
  • empatia a pochopenie pre výsledky neziskoviek
  • zmysel pre humor
  • motivácia, schopnosť riešiť konfliktné situácie
  • MS Office (Word, Excell Power Point) – expert, MS Access - užívateľ
  • Anglický jazyk aktívne

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 2023513  Dátum zverejnenia: 22.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.