Analytik Late Collection a WO

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Samostatne spracovávať a vyhodnocovať dáta v oblasti omeškaných a nesplácaných pohľadávok
  • Vytvárať zložitejšie pravidelné a ad-hoc prehľadové zostavy podľa požiadaviek
  • Pripravovať výstupy a prezentácie
  • Participovať na projektoch
  • Vytvárať zložité skripty nad SAS,
  • Práca s makrami, automatizovanie procesov, spracovanie dát, VBA
  • Získavať, spracovávať a analyzovať údaje a dáta, interpretovať výsledky v širšom kontexte
  • Vypracovávať a vyhodnocovať tematické analýzy zo SAS ako podklady pre manažérske rozhodnutia
  • Samostatne analyzovať a navrhovať riešenia náročnejších problémov

Požiadavky na zamestnanca

  • 2 roky skúseností v oblasti analýz, reportingu a programovania,
  • vynikajúce ovládanie excel - expert,
  • základy SQL, Acceess,Oracle, znalosť VBA a SAS,
  • ovládanie práce s makrami, skúsenosti s hromadným spracovaním dát
  • skúsenosti v oblasti risk managementu a vymáhania omeškaných alebo nesplácaných pohľadávok je výhodou
  • VŠ technického alebo ekonomického smeru
  • silné analytické myslenie, orientácia na detail, chápanie súvislostí
  • komunikačné a organizačné schopnosti, cieľavedomosť,
  • proaktívny prístup, tímová spolupráca,
  • schopnosť samostatne generovať návrhy riešení, predvídať a pružne reagovať na zmeny, vysoký stupeň lojality a angažovanosti
  • AJ pokročilý

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1998889  Dátum zverejnenia: 31.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.