Projektový manažér

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • riadiť životný cyklus prideleného projektu v rámci schválenej definície a metodiky,
  • plánovanie realizácie projektu a jeho jednotlivých fáz,
  • vypracovať zadania a zabezpečovanie prípravnej fázy projektov,
  • zostavovanie rozpočtu projektu, analyzovanie možných rizík,
  • monitorovať priebeh a riadiť riziká a zmeny s dopadom na projekt,
  • zavádzanie všetkých potrebných nástrojov a procesov súvisiacich s projektom,
  • aktívna komunikácia so sponzorom a riadiacim projektu, riadenie vzťahov s externými
dodávateľmi a všetkými hlavnými zainteresovanými stranami,
  • ukončenie projektu, jeho vyhodnotenie a odovzdanie,
  • overovanie a vyhodnocovanie výsledkov projektových iniciatív so zadávateľmi a
zainteresovanými stranami,
  • vytváranie dokumentácie a reporting v zmysle noriem Erste Group so všetkými zúčastnenými
krajinami / subjektami a ich priebežné aktualizovanie,
  • návrh merateľných kritérií (KPI) pre vyhodnotenie kvality riadenia projektu,
  • vykonávanie marketingu projektu a získavanie podpory pre projekt u zainteresovaných strán,

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie – ekonómia, bankovníctvo, IT,
  • potrebná znalosť bankového prostredia a bankových procesov,
  • skúsenosti v oblasti riadenia rizík v banke a collection procesov a systémov,
  • prax v oblasti metodológie riadenia projektov, projektového manažmentu,
  • znalosť architektúry a návrhu IT, riadenie zmien,
  • organizačné a prezentačné schopnosti,
  • analytické myslenie,
  • vodcovské a inovačné schopnosti, interkulturálne zručnosti,
  • PC zručnosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – pokročilý,
  • anglický jazyk – pokročilá úroveň,

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1988775  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.