Vedúci oddelenia služby a cenotvorby produktov

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Vytvárať stratégiu a koncepciu rozvoja v oblasti riadenia portfólia produktov
  • Analyzovať vývoj produktových portfólií a navrhovať zmeny parametrov
  • Vyhotovovať prognózy produktov pre určených klientov
  • Pripravovať návrhy a podklady pre efektívne riadenie pricingu produktov – stanovenie princípov cenovej politiky a definovanie obchodných podmienok
  • Koordinovať tvorbu nových a úpravy existujúcich produktov, služieb a produktových procesov v súlade s vývojom trhu a stratégiou banky
  • Sledovať vývoj trhu z pohľadu trhových podieľov, trendy trhu, ponuky konkurencie
  • Spravovať produkty a služby, sledovať ich životný cklus a navrhovať prípadné zmeny
  • Koordinovať výnosovosť produktov a dopad zmien na celú banku
  • Poskytovať aktívnu podporu predajnej sieti a predajným útvarom banky pri predaji produktov
  • Pripravovať materiály a reporty pre predstavenstvo
  • Viesť tím a koordinovať prácu ľudí v tíme

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie, primárne ekonomického smeru
  • Dobrá znalosť bankového trhu, legislatívy a trendov v oblasti bankových produktov
  • Výborná orientácia v bankových produktov, skúsenosti v oblasti stanovovania cien
  • Prax v oblasti riadienia ľudí
  • Dynamická, iniciatívna a tvorivá osobnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, cieľavedomosť, flexibilita
  • Samostatnosť, schopnosť koordinácie vlastnej práce ako aj práce iných
  • AJ - aktívne

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1960640  Dátum zverejnenia: 18.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.