Špecialista pre online content

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Tvorba a implementácia stratégie značky pre sociálne médiá a web, budovanie sociálnej siete značky
  • Tvorba a riadenie obsahu kampaní a komunikačných aktivít v sociálnych médiách
  • Spolupráca s produktovými oddeleniami na vytváraní obsahu pre webovú stránku
  • Zavádzanie riadiacich nástrojov pre sociálne médiá a web manažment a ich implementácia do firemnej kultúry a procesov.
  • Podpora produktových stratégií so zameraním na využitie sociálnych médií* vedenie evidencií a databázy klientov,
  • Sledovanie insightov a zbieranie podnetov pre zlepšenie kvality prezencie značky v online prostredí
  • Sledovanie, analýza, benchmarking a reportovanie merania online aktivít, implementácia vylepšení
  • Sledovanie trendov v oblasti online stratégií značiek a produktov, nástrojov na riadenie online aktivít
  • Koordinácia s ostatnými oddeleniami v banke.

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • 3-5 rokov relevantných skúseností s tvorbou web contentu, riadením sociálnych médií
  • Projekt manažment a organizačné schopnosti
  • Dokonalá znalosť prostredia sociálnych médií (Facebook, Twitter, Linked-in, Google+, youtube...), znalosť princípov SEO
  • Schopnosť efektívne formulovať myšlienky do písomnej formy
  • Zvládanie viacerých projektov riadených naraz
  • Skúsenosť s Content Management Sytémom
  • Anglický jazyk – aktívne

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1949642  Dátum zverejnenia: 5.12.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.