Manažér rizika - senior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Identifikovať riziká (trhové, operačné, kreditné a iné)
  • Navrhovať metódy merania rizík (VaR, AMA, IRB a pod.) a merať riziká banky
  • Navrhovať limity a iné metódy zaobchádzania s rizikami
  • Vypočítavať kapitálové požiadavky na riziko
  • Vypracovávať metodiku
  • Samostatná realizácia práce

Požiadavky:

  • VŠ (matematika, financie alebo programovanie)
  • Prax 2 roky v oblasti riadenia rizík alebo účtovníctva
  • Skúsenosti s programovaním v SAS a SQL
  • Anglický jazyk - aktívna znalosť

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1924044  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.