Manažér rizika - junior

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • Pripravovať dáta na meranie a vykazovanie rizík
  • Navrhovať metódy merania rizík a merať riziká banky
  • Navrhovať výšku limitov a kontrolovať dodržiavanie limitov
  • Vypočítavať kapitálové požiadavky na riziko
  • Pripravovať metodiku

Požiadavky:

  • VŠ (matematika, financie alebo programovanie)
  • Skúsenosť s programovaním a databázami ( SAS, SQL )
  • AJ - aktívna znalosť
  • Záujem o bankovníctvo a financie
  • Silné analytické myslenie

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1924043  Dátum zverejnenia: 10.11.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.