Biznis manažér pre SME v Bratislave

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • aktívne vyhľadávať nových klientov, realizovať akvizičné návštevy a rokovania s klientelou segmentu SME
  • udržiavať obchodné vzťahy a realizovať starostlivosť o pridelenú firemnú klientelu
  • posudzovať rizikovosť a výnosovosť klienta a obchodu
  • plniť stanovený obchodný plán predaja produktov a maximalizovať výnosový potenciál cross sales
  • analyzovať potreby pre firemných klientov a vypracovávať ponuky na komplex bankových produktov
  • vypracovávať návrhy na nové obchody a produkty vrátane ich zmien
  • komunikovať a spolupracovať so špeciálnymi obchodnými útvarmi banky (leasing, faktoring, financovanie nehnuteľností)
  • sprostredkovávať obchody pre ostatné banky skupiny EBG

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie a 2 roky prax v oblasti bankových služieb a vzťahov s klientami
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • pozitívne prijímanie nových myšlienok,
  • zodpovednosť, tímová práca, práca pod tlakom, logické myslenie,
  • akvizičné, predajné a administratívne zručnosti,
  • kultivovanosť správania a vystupovania,
  • samostatná realizácia práce,
  • skúsenosti s predajom v bankovom sektorom

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1910010  Dátum zverejnenia: 25.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.