Interný audítor

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Výkon procesných auditov zameraných na centralizované aktivity banky, činnosti a procesy (okrem retailu) - so zameraním na treasury, riadenie rizík a firemné bankovníctvo,
  • Analýza rizík, testovanie a hodnotenie primeranosti a účinnosti kontrolných mechanizmov v bankových činnostiach a procesoch,
  • Navrhovanie účinných opatrení na nápravu neuspokojivého stavu,
  • Tvorba audítorských správ a prezentácií o výsledkoch auditných zakázok,
  • Koordinácia audítorského tímu,
  • Výkon špeciálnych prešetrení na základe požiadaviek manažmentu.

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie II. stupňa; zameranie ekonomické, matematické,
  • Prax v oblasti auditu, firemného bankovníctva, treasury alebo risk manažmentu,
  • Výborná orientácia v bankových produktov, činnostiach a procesoch (okrem retailu),
  • Schopnosť analyzovať bankové procesy a produkty z hľadiska rizík (okrem retailu),
  • Znalosť audítorských štandardov a postupov,
  • Znalosti z oblasti finančnej analýzy,
  • Schopnosť pracovať v tíme,
  • Komunikatívnosť , flexibilita a odolnosť voči stresu.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1907694  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.