Relationship manager Local Corporate

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • vyhľadávať a akvírovať nových klientov
  • analyzovať potreby klientov a vypracovávať indikatívne ponuky na financovanie, príp. iné produkty a služby banky
  • analyzovať finančnú situáciu klienta, trh a odvetvie, v ktorom klient podniká
  • komplexne vypracovávať úverové návrhy aj v anglickom jazyku
  • zodpovedať za starostlivosť o veľkých korporátnych/ LC klientov
  • vykonávať monitoring klienta
  • plniť stanovený obchodný plán a ciele

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • 3 roky praxe v oblasti v oblasti firemnej klientely
  • skúsenosti s predajom finančných produktov v bankovníctve
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • znalosť úverovej problematiky, účtovníctva a finančnej analýzy, makroekonomický prehľad
  • orientácia vo finančných výkazoch, schopnosť posudzovať riziká klientov, štrukturovanie obchodov
  • predajné zručnosti, schopnosť pracovať pod záťažou, schopnosť získavať a analyzovať informácie
  • proklientská orientácia, orientácia na výsledky, samostatná realizácia práce, zodpovednosť za plnenie stanovených úloh,

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1907524  Dátum zverejnenia: 23.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.