Portfólio manažer

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Riešenie špecifických a komplexných problémov v oblasti portfólia projektov
  • Identifikácia a podpora inovatívnych riešení v oblasti portfólia projektov
  • Podpora projektových/programových manažérov
  • Poskytovanie interného školenia pre metodiku projektového riadenia
  • Identifikácia problémov, predkladanie požiadaviek na ich riešenie a získavanie informácií za účelom predloženia vhodného, resp. primeraného riešenia aj na celoskupinovej úrovni
  • Plánovanie, vyhodnocovanie a návrh prioritizácie portfólia projektov v súlade so stratégiou banky a s finančným plánom
  • Portolio monitoring - pravidelné vyhodnocovanie stavu projektového portfólia a čerpania interných zdrojov

Požiadavky na zamestnanca

  • Vysokoškolské vzdelanie
  • 3 roky praxe v oblasti riadenia porfólia projektov
  • znalosť metodológie a nástrojov pre riadenie projektov a riadenia portfólia projektov
  • všestranné znalosti o informačných systémoch, orientácia v oblasti bankovníctva a bankových produktov, znalostný manažment, správa zmien
  • všeobecné IT zručnosti
  • inovačné, interpersonálne a vodcovské schopnosti, interkulturálne zručnosti
  • Anglický jazyk aktívne

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1899742  Dátum zverejnenia: 15.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.