Biznis architekt

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Spolupracovať na definícii a realizácii strategických projektov pre rozvoj biznisu banky
  • Zodpovednosť za efektívne nastavenie end2end biznis procesov
  • Vytvárať biznis architektúru pre rozvoj kľúčových biznis služieb banky: návrh biznis procesov, riadenie SLA a Customer experience, organizácia a governance, požiadavky na IT riešenia
  • Realizovať as-is / to-be analýzy, pilotné a variantné riešenia
  • Spolupracovať na formulovaní rozsahu (scope) projektov s cieľom efektívne investovať
  • Rozvíjať operačný model banky pomocou priebežného zlepšovania (continuous improvement)
  • Interpretovať a využívať procesné údaje banky
  • Na základe toho vytvárať návrhy priebežných a quick-win opatrení na zlepšenie klientskej skúsenosti a zvýšenie efektivity v oblastiach predaja, servisu, spracovania a IT podpory

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti s návrhom biznis architektúry alebo skúsenosti s riadením procesov / produktov / služieb
  • Skúsenosti s prácou v projektových tímoch
  • Schopnosť formulovať biznis požiadavky na IT riešenia
  • Prehľad a skúsenosti v bankovníctve a v oblasti poskytovania úverov výhodou
  • Prehľad v entreprise architektúre a riadení projektov výhodou
  • Komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Silne štruktúrované myslenie
  • Schopnosť rýchlej orientácie a identifikácie podstaty v komplexných problémoch
  • Líderstvo formou proaktívneho návrhu riešení
  • MS Office – pokročilý
  • Skúsenosť s ľubovoľným BPMN nástrojom
  • Anglický jazyk – pokročilý

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1869218  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.