Senior biznis manažér pre SME - Trenčín

Považská Bystrica, Trenčín, okres Považská Bystrica, okres Trenčín
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • aktívne vyhľadávať nových klientov, realizovať akvizičné návštevy a rokovania s klientelou segmentu
  • analyzovať potreby firemných klientov a vypracovávať ponuky bankových produktov
  • posudzovať rizikovosť a výnosovosť klienta a obchodu
  • vypracovávať komplexné návrhy na nové obchody a produkty vrátane ich zmien
  • plniť stanovený obchodný plán predaja produktov a maximalizovať výnosový potenciál cross sales
  • komunikovať a spolupracovať so špeciálnymi obchodnými útvarmi banky (leasing, factoring, financovanie nehnuteľností)
  • vykonávať monitoring podnikateľských aktivít klientov a plnenia zmluvných podmienok uzatvorených obchodov
  • monitorovať finančnú situáciu klientov, vyhodnocovať EWS signály
  • pripravovať a spravovať úverové portfólio najdôležitejších a najväčších klientov

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • min. 3 roky skúseností v relevantnej pozícii resp. v oblasti bankových služieb a vzťahov ku klientom
  • aktívna znalosť aglického jazyka
  • znalosť produktov a služieb z oblasti firemného bankovníctva a finančnej analýzy, dobrý prehľad o podnikateľskom prostredí na Slovensku
  • tímovosť, samostatnosť, schopnosť práce pod tlakom, flexibilita, zvládanie stresových situácií, cieľavedomosť, akvizičné a predajné zručnosti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1866963  Dátum zverejnenia: 13.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.