Vedúci oddelenia faktoringu

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • vyhľadávať obchodné príležitosti
  • budovať a udržiavať vzťahy s klientmi a ostatnými obchodnými partnermi
  • pripravovať ponuky na financovanie formou faktoringu
  • spolupracovať pri vývoji a predaji produktov s Erste
  • riadiť tím v rámci oddelenia faktoringu
  • zodpovedať za plnenie obchodných cieľov
  • zabezpečovať podporu a poradenstvo v rámci firemnej obchodnej siete
  • spolupracovať s ostatnými útvarmi banky

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • min. 3 roky skúsenosti v oblasti faktoringu
  • min. 2 roky skúsenosti s riadením ľudí
  • anglický jazyk – nevyhnutný
  • schopnosť zvládať záťažové situácie
  • komunikačné zručnosti

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1861960  Dátum zverejnenia: 9.9.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.