Špecialista C&B

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Pripravovať reporty a analýzy z oblasti HR
  • Zapájať sa do prieskumov odmeňovania
  • Pripravovať podklady pre NBS
  • Riešiť požiadavky auditu
  • Spolupracovať pri riešení nových projektov HR
  • Metodicky a administratívne zastrešovať Organizačný manažment SLSP a dcérskych spoločností v prepojení na bankové systémy a prístupové role, údržba organizačnej štruktúry
  • Riešiť problémy funkcionalít SAP
  • Tvoriť/meniť zostavy v SAP Query

Požiadavky na zamestnanca

  • VŠ vzdelanie, aspoň 3 roky prax v požadovanej oblasti
  • Excel – expertná úroveň, Access výhodou
  • SAP znalosť výhodou
  • AJ pokročilý
  • Znalosti z oblasti pracovného práva, plánovania a controllingu
  • Analytické a koncepčné myslenie, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť
  • Organizačné schopnosti – vedieť si určiť rebríček priorít
  • Odolnosť voči stresu
  • Vyjednávacie schopnosti, prezentačné a komunikačné zručnosti
  • Flexibilita
  • Samostatná realizácia práce

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1842787  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.