Administratívny pracovík - referent s využitím AJ a NJ

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • kompletizácia dokumentov týkajúcich sa dohody o úrovni poskytovaných služieb
  • spracovávanie štatistík z rôznych zdrojov do definovaných formulárov ( v anglickom a nemeckom jazyku )
  • zodpovednosť za vkladanie, vyberanie a sprocesovanie dokumentov a podpora interných klientov
  • spracovávanie opakujúcej sa dokumentácie a evidencie
  • sledovanie termínov úloh

Požiadavky:

  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • anglický jazyk - pokročilá úroveň, nemecký jazyk - mierne pokročilá úroveň
  • PC zručnosti: MS Office – pokročilý
  • samostatná realizácia a koordinácia práce

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1842616  Dátum zverejnenia: 21.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.