Collector

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • samostatne a efektívne vymáhať pohľadávky /omeškané platby v zmysle stanovených pracovných postupov/
  • telefonicky komunikovať s klientmi, dohadovať krátkodobé splátkové kalendáre, možnosti uhradenia pohľadávok
  • zaznamenávať údaje do softvéru pre vymáhanie, zisťovať nové kontaktné údaje klientov, spoludlžníkov a ručiteľov využívaním dostupných informačných zdrojov
  • monitorovať klientov
  • spolupracovať s tímom Risk Manažérov Early Collection a Hard Collection

Požiadavky na zamestnanca

  • SŠ vzdelanie s maturitou
  • prax 1-2 roky v oblasti pohľadávok vítaná
  • samostatnosť, flexibilita, asertivita
  • schopnosť pracovať v tíme
  • komunikačné schopnosti
  • minimálna znalosť AJ
  • zručnosť práce v PC

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1828854  Dátum zverejnenia: 8.8.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.