Technik správy majetku/hospodár

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Zabezpečovať plynulý chod prevádzok a zariadení SLSP na úrovni príslušného regiónu.
  • V súlade s platnou legislatívou a internými predpismi organizovať dodávateľov, tak aby bol zabezpečený plynulý chod prevádzok a zariadení SLSP
  • Definovať a zadávať požiadavky na nákup v rámci regiónu
  • Koordinovať a evidovať zmluvné vzťahy obslužných zariadení
  • Spolupracovať pri vyhľadávaní nových odbytových miest
  • Koordinovať, uzatvárať a evidovať zmluvné vzťahy na nehnuteľnosti banky v súlade s kompetenčným poriadkom banky
  • Viesť pridelenú agendu – kontrolovať správnosť dodávok a vecnú správnosť dokumentácie
  • Spolupracovať a predkladať informácie pri vytváraní centrálnych databáz techniky, nábytku atď.
  • Koordinovať činnosti nakladania s hmotným investičným majetkom
  • Koordinovať a vyhodnocovať priebeh drobnej investičnej výstavby
  • Viesť a organizovať autodopravu na úrovni daného regiónu
  • Zadávať požiadavky na úhradu podľa delegovaných právomocí nadriadeného

Požiadavky na zamestnanca

  • minimálne stredoškolské vzdelanie,
  • prax min. 4 roky v oblasti správy majetku
  • koordinačné schopnosti, iniciatívnosť, flexibilita, samostatná realizácia práce, skúsenosti s koordináciou ľudí, všeobecný prehľad
  • vysoké pracovné nasadenie a schopnosť pracovať pod tlakom
  • vodičský preukaz sk. B
  • zručnosť v práci s PC (hlavne Word, Excel)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1715686  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.