Poradca senior pre Sporocentrum bývania

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • ponuka a predaj komplexných produktov a služieb klientom v oblasti financovania,
  • realizovať sofistikovanejšie úverové produkty v stanovenom segmente klientov,
  • plnenie obchodného plánu sporocentra vo väzbe na obchodný plán oblasti,
  • aktívna komunikácia sa zamestnancami obchodných miest,
  • aktívna komunikácia a spolupráca s externými predajcami produktov,
  • vyhľadávanie nových klientov s cieľom zabezpečiť cross-selling,
  • zabezpečenie zadávania kompletných, aktuálnych a presných údajov do bankového systému,
  • monitoring regiónu s cieľom získať nových klientov v developerských projektoch,

Požiadavky na zamestnanca

  • min. SŠ vzdelanie, prednostne ekonomického smeru,
  • min. 2-ročné pracovné skúsenosti v bankovom sektore a skúsenosti v predaji hypotekárnych úverov
  • zmysel pre pochopenie potrieb klienta a schopnosť pružne reagovať na požiadavky klienta,
  • komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie,
  • znalosť anglického jazyka je výhodou.

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1715569  Dátum zverejnenia: 15.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.