Odborný referent kolaterálov

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

Pracovná náplň

  • Monitorovať a testovať kvalitu dát, školiť podporu dátovej kvality, tvoriť príručky
  • Vyvíjať a testovať informačný system – REV, oblasť zabezpečovacích prostriedkov
  • Komunikácia s internými a externými znalcami
  • Metodická a IT podpora k aplikácii REV pre externých znalcov
  • Komunikácia s externými partnermi
  • Účasť na projektoch v nadväznosti na použitie kolaterálov v úverovom procese
  • Harmonizovať špecifikácie a zatriedenia zabezpečovacích prostriedkov s postupmi v rámci EB
  • Participácia na nových groupových požiadavkách – loss data collection, implementation plan

Požiadavky na zamestnanca

  • ukončená VŠ ekonomického charakteru alebo študent V.ročníka EU
  • výborná angličtina ( preklady z AJ do SJ )
  • orientácia na plnenie úloh a cieľov
  • zodpovedný prístup k práci, kreatívnosť, flexibilita, schopnosť vidieť v súvislostiach
  • zručnosť v práci s PC (hlavne Word, Excel)

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1713827  Dátum zverejnenia: 11.4.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.