Relationship manager pre Transakčné bank. - Prešov, Košice

Miesto práce
Košice, Prešov, okres Prešov
plný úväzok
Platové podmienky
*Uvedená výška mzdy predstavuje minimálnu garantovanú sumu základnej zložky mzdy vzťahujúcej sa na uvedenú pracovnú pozíciu.
Skutočná suma základnej zložky mzdy bude upravená v súlade s vašimi odbornými znalosťami a schopnosťami.

Pracovná náplň:

  • príprava obchodných plánov pre kľúčových existujúcich a potenciálnych klientov v rámci segmentu
  • realizácia predajných aktivít v úzkej spolupráci s relationship manažérmi a produktovými útvarmi
  • analýza výnosov transakčného bankovníctva a nastavenie adekvátnych opatrení na zvýšenie resp. optimalizáciu výnosov TB najmä produktov obchodného financovania,
  • rozvoj produktovej a cenovej stratégie v spolupráci s Relationship manažérmi a produktovými útvarmi
  • identifikácia nových obchodných príležitostí v rámci existujúcich a potenciálnych klientov s cieľom zvýšenia výnosov TB
  • príprava ponúk a riešení pre klientov v oblasti TB v rámci segmentu
  • udržiavanie vzťahov s klientmi využívajúcimi produkty TB, predovšetkým s kľúčovými klientmi
  • navrhovanie a realizácia schválených marketingových aktivít v rámci TB a segmentu

Požiadavky:

  • VŠ vzdelanie
  • prax v bankovníctve v oblasti cash manažmentu, Trade Finance, Treasury, resp. v pozícii Relationship manažéra
  • výborná znalosť anglického jazyka
  • komunikačné a negociačné schopnosti
  • samostatnosť a flexibilita

Kontaktné údaje:

Slovenská sporiteľňa, a.s.
Tomášikova 48, 832 37 Bratislava, Slovensko

www.slsp.sk

ID: 1700896  Dátum zverejnenia: 26.3.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.