Financial Controller pre TV JOJ

Slovenská produkčná, a.s.

Brečtanová 1, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMzdové podmienky sú orientačné a odrážajú sa od vašich skúseností. Radi sa s vami o tejto téme porozprávame na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vedieť, ako sa dá spojiť svet financií a šoubiznisu? U nás v TV JOJ Vám to ukážeme.

Hľadáme finančného kontrolóra, ktorý sa nebojí excelu, čísel a štatistík.
U nás na Vás čaká:
• Spolupráca pri príprave mesačného manažérskeho reportingu, budgetu, forecastu a cash flow celej skupiny JOJ Group
• Mesačné hodnotenie výkonnosti pridelených útvarov, detailná analýza nákladov, príprava komentárov a interpretácia jednotlivých odchýlok od plánu
• Detailná analýza OPEX nákladov
• Spolupráca pri príprave podkladov pre audit spoločnosti
• Aktívna participácia na jednotlivých nových projektoch spoločnosti
• Príprava návrhov a opatrení za účelom zlepšenia finančných výsledkov spoločnosti
• Participácia na neustálom zdokonaľovaní a automatizácii využívaných procesov a systémov
• Príprava rôznych ad hoc finančných analýz a ich interpretácia vedeniu spoločnosti

U nás Vás podporíme nielen zaslúženou mzdou, ponúkame Vám aj:
• Osobný tréning s rozvojom, s nami rastiete po celý čas
• Pracovná doba, pri ktorej si nájdete čas aj na kávu
• Parkovanie v areáli

Nie sme korporát, máme svoje vlastné DNA a dobre nastavenú firemnú kultúru. U nás stabilita nie je iba pojem, je našou súčasťou. Sme firma, v ktorej zažijete šoubiznis priamo vo svojom office.

Urobte krok vpred a prihláste sa do nášho controllingového tímu a zašlite nám svoj životopis.

U nás si prácu vážime a vieme ju aj náležite odmeniť. A to nielen finančne.
• Flexibilný pracovný čas, po integrovaní sa je možnosť čiastočne pracovať aj na Home Office.
• Perspektívne a stabilné pracovné miesto v dynamickom kolektíve, kde s radosťou. podporíme Vašu kreativitu a iniciatívu aj v iných oblastiach formou vzdelávacích kurzov.
• Du ju spííík ingliš? U nás sa naučíš cudzie jazyky priamo počas pracovnej doby.
• Adaptačný proces u nás neznamená hodiť vás do vody a plávať, ale je to obdobie, počas ktorého vás postupne oboznámime so všetkým, čo budete potrebovať, aby ste boli plnohodnotným členom nášho tímu a aby ste sa na pozícii cítili komfortne.
• Pre milovníkov športu máme MultiSport kartu a vstupenky na futbalové zápasy.
• Milovníkom kultúry sme pripravili vstupenky na sezónne podujatia ako napríklad kino, festivaly, koncertné podujatia.
• Na rodinný výlet Vás pošleme do Tatralandie a Bešeňovej alebo na zimnú lyžovačku do Jasnej, Vysokých Tatier alebo do Rakúska.
• Radi občas vypneme a zregenerujeme svoje sily na našich spoločných akciách ako sú športové hry, vianočné večierky, grilovačky, husaciny, alebo teambuildingy.
• Poteší Vás aj darček v podobe JOJ PLAY stream platformy, ktorá obsahuje populárne filmy, či seriály každého druhu.
• Okrem firemného merchu Vás čakajú aj malé darčekové prekvapenia v rámci celého roka a finančné odmeny.
• Zvýhodnené produkty a služby 365.bank a možnosť získať rôzne iné zľavy na služby a produkty našich partnerov.
• Na zdraví našich kolegov nám záleží, a preto radi realizujeme programy o prevencii a zdravom životnom štýle prostredníctvom dní zdravia.
Je toho ešte oveľa viac, ale to si už povieme osobne.

Čo na to poviete? Je čas chystať welcome drink?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

controlling

Počet rokov praxe

2

Už viete, čo od Vás požadujeme. Teraz sa pozrieme, čo Vám pridá body navyše.
  • Ideálne 2 ročné skúsenosti z oblasti controllingu, auditu, reportingu, finančných analýz
  • Komunikačné zručnosti na vyššej úrovni
  • Asertivita
  • Zodpovednosť, spoľahlivosťa precízne pracovné nasadenie
  • Analytické schopnosti s dôrazom na detail a správnu interpretáciu dát
  • Schopnosť riešiť krízové situácie
  • Nepotrebujeme, aby ste v Exceli vedeli kresliť, ale bez reportov to nepôjde.
  • Nemusíte vedieť účtovať, ale účtovné oddelenie bude Vaša druhá rodina.
  • Prax v BIG4 Vás posunie bližšie k tomu, aby ste bol/a naším/ou BIG1

Myslíte si, že ste ten, koho hľadáme? Tak nám nezabudnite poslať životopis, aby sme Vás mohli kontaktovať.

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.
JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 4783585  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac