Finančný kontrolór junior

Slovenská produkčná, a.s.

Miesto práce
Brečtanová 1, 831 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spracovanie mesačných výsledkov hospodárenia, analýza nákladov a príprava controllingových reportov;
• Aktualizácia a analýza plnenia ročného finančného plánu a následná mesačná aktualizácia forecastu;
• Detailna analýza odchyliek medzi plánom a skutočnosťou;
• Spolupráca pri príprave ad-hoc finančných analýz, ročnej účtovnej závierky a podpora pri štatutárnom audite;
• Spolupráca pri príprave ročného budgetu;
• Podielanie sa na príprave firemného cash-flow;
• Spracovanie dát pre účely finančného controllingu;
• Podielanie sa na príprave návrhov a implementácii zmien súvisiacich so zlepšením fungovania controllingového systému v podnikovom informačnom systéme;
• Príprava podkladov a výkazov pre externé organizácie /banky, štatistický úrad/

  • perspektívne a stabilné pracovné miesto
  • možnosť ďalšieho vzdelávania
  • primerané platové podmienky
  • práca v dynamickom kolektíve
  • firemné teambuildingové aktvity
  • darčeky, poukážky pre zamestnancov pri rôznych príležitostiach
  • celosezónne zľavnené skipassy na lanovky v Tatrách
  • trojdňové skipassy
  • lístky na podujatia (kino, divadlo)
  • účasť na TV programoch

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Controlling

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

controlling

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dnes už 20-ročný príbeh JOJ Group stojí na ľuďoch, ktorí od prvých dní do svojej práce vložili nielen talent a profesionalitu, ale aj nadšenie a srdce. Celá naša sila vychádza z ľudí, ktorí tvoria dušu aj tvár našej firmy. Výnimočný rodinný kolektív s vlastným odhodlaním, chuťou a presvedčením vybudoval celoplošnú stanicu, z ktorej je dnes najväčší televízny vysielateľ na Slovensku a jeden z najväčších slovenských zamestnávateľov v krajine. JOJka od prvých rokov priniesla na slovenský trh mnoho prvenstiev, odvážnych rozhodnutí či unikátnych projektov.
JOJ Group je slovenskou mediálnou spoločnosťou, ktorá svoje aktivity rozšírila naprieč televíznym, filmovým a online segmentom. Svoje stabilné postavenie potvrdzujeme aj v krízových časoch, počas ktorých rozbiehame nové projekty a ešte posilňujeme pôsobenie na mediálnom trhu.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Adamcová
E-mail: poslať životopis
ID: 2747057  Dátum zverejnenia: 3.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou