Animátor voľného času pre televíziu RIK (Maskot)

Slovenská produkčná, a.s.

Miesto práce
Brečtanová 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme chlapca/dievča, ktorý by vystupoval/a ako maskot havrana – zabával/a by sa s deťmi, fotil/a by sa s nimi a pod.
- od úspešných uchádzačov na túto pozíciu sa očakáva, že sa budú spolupodieľať na budovaní atraktívnej osobnostnej integrity a ducha maskota, že dokážu
prirodzeným spôsobom nadviazať pozitívny kontakt s deťmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

animácia

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- časová flexibilita umožňujúca pracovať počas večerov, víkendov a v prípade potreby/predpokladaný výkon práce 2 až 4 krát do mesiaca/
- ideálna výška od cca 168 cm
- výborná fyzická kondícia /s predpokladom obliecť si kostým maskota s hmotnosťou cca 7-9 kg/
- príjemné vystupovanie
- schopnosť prirodzene nadviazať kontakt a komunikovať s deťmi
- schopnosť vyjadrovať sa výhradne prostredníctvom gest a reči tela
- základné herecké a animačné schopnosti
- predchádzajúca skúsenosť s animáciou s deťmi je výhodou, avšak nie nevyhnutnou podmienkou.

Slovenská produkčná, a.s. je spoločnosť, ktorá zastupuje Televíziu JOJ vo výrobno-riadiacich procesoch.

Pre Televíziu JOJ Slovenská produkčná, a.s. zabezpečuje:
- výrobu relácií
- výrobu self-promotion
- nákup akvizičných titulov
- plánovanie skladby programu
- predaj reklamy
- štúdiovú a prenosovú techniku
- služby informačných technológií
- finančno-ekonomické služby

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Slovenská produkčná a.s.
Brečtanová 1
831 01 Bratislava
ID: 2732271   Dátum zverejnenia: 6.10.2016