Poštový doručovateľ, Pošta Klasov

Miesto práce

č. d. 104, Klasov, Nitra

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

01.05.2017

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zberu údajov o zákazníkoch, poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov a pod., vykonávanie činností týkajúcich sa finančného sprostredkovania.

Iné výhody

príspevok na stravovanie
príspevok pri pracovnom výročí
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
príspevok pri 1. nástupe do školy
organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Windows - základy

komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 3023731   Dátum zverejnenia: 20.4.2017