Vodič - nad 3,5 tony - oddelenie dopravy Bratislava - voľné pracovné miesto - Skalica

Miesto práce

Skalica

Možnosť zárobku až do výšky 820 € brutto, základná mzda 580 EUR brutto/mesačne, výška mesačnej prémie do výšky 175 EUR/mesačne, ostatné zvýhodnenie do výšky 165 EUR/mesačne.

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vodič nákladných automobilov je kvalifikovaný zamestnanec, ktorý vedie motorové vozidlo s nákladom. Vedenie, údržba a bežné opravy nákladných automobilov a špeciálnych cestných motorových vozidiel s celkovou hmotnosťou od 3,5 do 12 ton, vedenie, údržba a bežné opravy cestných návesových ťahačov s celkovou hmotnosťou návesu do 16 ton, obstarávanie a kompletizácia dopravných dokumentov, colných a iných dokladov, kontrola naloženia vozidla a zabezpečenie nákladu, kontrola vykládky vozidla a pod.

Iné výhody

Možnosť úhrady nákladov na získanie:
• kvalifikačnej karty vodiča
• tachografovej karty vodiča
• psychickej spôsobilosti vodiča

-mzdové zvýhodnenie za prácu v noci
- mzdové zvýhodnenie za prácu v sobotu a nedeľu
- mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas
- pevný časový fond
- vyplácanie cestovných náhrad v zmysle Zákona č. 283/2002 o cestovných náhradách

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

- príspevok pri pracovnom výročí
- príspevok na stravovanie - nápojové poukážky
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
- organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

C

Požadovaná prax

2

- spôsobilosť viesť nákladné motorové vozidlo (C+E)
- zdravotná spôsobilosť
- psychická spôsobilosť - psychotesty
- karta vodiča

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- voľné pracovné miesto - Skalica
- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba 1 rok - možnosť predĺženia na neurčitý čas
- nočná práca
- vodičské oprávnenie skupina C+E - nad 3,5 tony
- písomný prejav, slovný prejav
- schopnosť vyjadrovania, komunikačné zručnosti
- spoľahlivosť, samostatnosť

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2941935  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Možnosť zárobku až do výšky 820 € brutto, základná mzda 580 EUR brutto/mesačne, výška mesačnej prémie do výšky 175 EUR/mesačne, ostatné zvýhodnenie do výšky 165 EUR/mesačne.