Administrátor expresných a balíkových služieb -Bratislava - SEBS - oddelenie regionálneho doručovania Bratislava - voľné pracovné miesto

Miesto práce

Bojnická 14, Bratislava

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

01.06.2017 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie všetkých činností vyplývajúcich z funkcie vedúceho ORD, vedúceho skupiny, poštového zamestnanca, pokladníka, dispečera poštovej prepravy v čase neobsadenia tohto pracovného miesta alebo v čase neprítomnosti zamestnanca na tomto pracovnom mieste v rozsahu týždenného pracovného času stanoveného pre konkrétne pracovné miesto.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné poukážky
• firemné benefity

- príspevok pri pracovnom výročí -oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- využívanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce
- riadiace zručnosti, komunikačné zručnosti, obchodné zručnosti, adaptabilita , odolnosť voči záťaži, spoľahlivosť, presnosť

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia na neurčitý čas
- trojzmenná prevádzka

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie. Ďakujeme za pochopenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2930565  Dátum zverejnenia: 9.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou