Poštový doručovateľ

Miesto práce

Nitra, Nitriansky kraj

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

09.11.2016

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Doručovanie všetkých druhov zásielok a výkon iných činností spojených s hmotnou zodpovednosťou vrátane triedenia zásielok na doručovacie rajóny, resp. na pochôdzku, zberu údajov o zákazníkoch, poskytovania informácií v zmysle Poštových podmienok a ponuky a predaja produktov pošty a jej zmluvných partnerov.

Iné výhody

zázemie veľkej spoločnosti, zamestnanecké benefity, príspevok na stravovanie, príspevok pri pracovnom výročí, príspevok na dopravu do zamestnania, príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti, mimoriadna socálna výpomoc, príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

komunikačné zručnosti, spoľahlivosť, samostatnosť, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

jednozmenný pracovný režim, pondelok - piatok

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
975 99 Banská Bystrica
ID: 2773503   Dátum zverejnenia: 19.10.2016