Samostatný technik - oddelenie údržby nehnuteľností 1 - sekcia správy majetku - Bratislava

Miesto práce

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatný technik energetik je zamestnanec s vyššou kvalifikáciou, ktorý samostatne zabezpečuje vykonávanie ucelených odborných prác v oblasti rozvoja energetických zariadení a energetických stavieb s ohľadom na ochranu životného prostredia. Vykonávanie zložitých odborných prác a samostatné zabezpečovanie ucelených odborných činností v oblasti energetiky, dozorovanie priebehu a realizácie investícií, technicko-ekonomické hodnotenie efektívnosti energetických investícií vrátane návrhu opatrení, stanovovanie technických, ekonomických a organizačných podmienok pre pripojovanie zo sietí nízkeho napätia a vysokého napätia a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• firemné benefity

-príspevok pri pracovnom výročí
-príspevok na stravovanie
-príspevok na dopravu do zamestnania
-príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
-mimoriadna sociálna výpomoc
-príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. vstupe do školy,
-organizujeme letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

odborná spôsobilosť v elektrotechnike, vodičské oprávnenie sk. B – aktívny vodič, ovládanie výpočtovej techniky pre bežné kancelárske práce, písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania
komunikačné zručnosti, analytické myslenie, samostatnosť, spoľahlivosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na PZ
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia na neurčitý čas

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
974 01 Banská Bystrica
ID: 2773503   Dátum zverejnenia: 18.7.2017