Poštový zamestnanec - oddelenie spracovania poštového platobného styku - Bratislava - práca v kancelárii

Miesto práce

Lovinského 35, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

01.01.2017 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie odborných rutinných prác v poštovej prevádzke, resp. v poštovej preprave vrátane kontroly dokladov a vybavovania reklamácií, vykonávanie odborných činností spojených s prípravou dát a kontrolou podkladov peňažného platobného styku pre ďalšie spracovanie a pod.

Iné výhody

•práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

- príspevok na stravovanie
- príspevok pri pracovnom výročí - oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
- príspevok na dopravu do zamestnania
- príspevok pri dlhodobej práceneschopností
- mimoriadna sociálna výpomoc
- príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé
rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word - základy

znalosť poštového trhu, produktov a služieb, základné ovládanie výpočtovej techniky

samostatnosť, spoľahlivosť, presnosť, rýchlosť, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

Informácie o výberovom konaní

- prijatie na pracovnú zmluvu
- určitá doba 1 rok, možnosť predĺženia PP
- pracuje sa od pondelku - do piatku
- administratívne práce

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.12.2016 (ostávajú ešte 4 dni)

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
974 01 Banská Bystrica

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2762744   Dátum zverejnenia: 22.11.2016