Zamestnanec pošt. prepravy- Brigáda- pravidelná práca 2-3 dni v mesiaci - dohoda o vykonaní práce– Banská Bystrica, Žilina, Trenčín, Nitra,Bratislava

Miesto práce

Bratislava, Trenčín, Nitra, Žilina, Banská Bystrica

Ponúkaný plat (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

26.10.2016

Druh pracovného pomeru

na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príjem a manipulácia so zásielkami podľa pokynov zamestnávateľa (naloženie zásielok, presun zásielok, vyloženie zásielok)

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- fyzická zdatnosť

Slovenská pošta pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako dvadsať rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

- ponuka pravidelnej brigády, práca 2 - 3 dni v mesiaci podľa pokynov zamestnávateľa
(okrem obdobia od 15.11.2016 do 31.12.2016)
- vyzdvihnutie zásielok, manipulácia so zásielkami a doručenie zásielok
- uzatvorenie dohody o vykonaní práce – najviac 350 hod. ročne
- od 26.10.2016 – do 24.10.2017
- nástup od 09:00 hod.- do 15:00 hod. podľa pokynov zamestnávateľa - pracuje sa 6 hodín/denne

- podmienka vek 18 rokov
- ide o fyzickú prácu - brigáda vhodná pre muža

Termín nástupu
26.10.2016 - Banská Bystrica, Nitra , Trenčín, Žilina
27.10.2016 - Bratislava

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatných uchádzačov budeme viesť v databáze.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Adresa spoločnosti

Slovenská pošta, a.s.
Partizánska cesta 9
974 01 Banská Bystrica
ID: 2623855   Dátum zverejnenia: 10.10.2016