Špecialista - programátor - Kompetenčné centrum SAP Bratislava - sekcia IT

podľa dohody so zamestnávateľom - možnosť v rámci celého Slovenska, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj

Mzdové podmienky (brutto)

mzda dohodou

Termín nástupu

01.10.2016 alebo dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecialista programátor je vysokokvalifikovaný zamestnanec, ktorý vykonáva špecializované systémové, koncepčné, tvorivé a metodické práce v oblasti programovania a zabezpečuje ich implementáciu.
Vytváranie užívateľských aplikácií v kontexte celého informačného systému s väzbami na ďalšie databázové systémy a komunikačné prostriedky, nových modulov a nových verzií, analýza a projektovanie zložitých úloh v nadväznosti na systémové a užívateľské prostredie, realizácia všetkých legislatívnych a metodických zmien v užívateľských aplikáciách a pod.

Iné výhody

• práca v stabilnej spoločnosti
• sociálne výhody
• stravné lístky
• firemné benefity

príspevok pri pracovnom výročí-oceňujeme lojalitu a senioritu zamestnancov
príspevok na dopravu do zamestnania
príspevok pri dlhodobej práceneschopnosti
mimoriadna sociálna výpomoc
príspevok na rôzne športové a kultúrne podujatia, s cieľom podporiť aj mladé rodiny s deťmi, ktorým poskytujeme napríklad príspevok pri I. nástupe do školy, organizujeme detské letné tábory pre deti zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT - špecialista – programátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy
XML - Pokročilý
SQL - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Požadovaná prax

3

- pozícia je vhodná aj pre absolventa

Orientácia v SAP technológiách
Minimálne základná znalosť SAP a programovacieho jazyka ABAP
Ovládanie JAVA alebo jedného z popredných OO jazykov (uprednostňujeme znalosť JAVA) výhodou

strategické myslenie, organizačné zručnosti, kreativita, analytické myslenie, schopnosť prijať zodpovednosť, schopnosť rozvíjať sa, odolnosť voči senzorickej záťaži, písomný prejav, slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa, algoritmické schopnosti, proaktívny prístup k riešeniu úloh

Slovenská pošta, a.s. pôsobí na trhu s poštovými službami viac ako 30 rokov. Jedinečné prepojenie tradičných poštových služieb s modernými produktmi z nej robí spoločnosť, ktorá má silné postavenie na slovenskom trhu poštových služieb.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Poštové služby a služby kuriérov

- miesto výkonu práce: BA, KE, BB, NR – podľa dohody so zamestnávateľom - možnosť v rámci celého Slovenska
- prijatie na PZ - neurčitý čas

Váš životopis spolu s motivačným listom starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zdenka Valová
Tel.: 045/689 33 46, 0911/197 084
E-mail: poslať životopis
ID: 2623824  Dátum zverejnenia: 9.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mzda dohodou